//6 кращих годинників Certina для чоловіків

6 кращих годинників Certina для чоловіків

Привіт усім, сьогодні ми дивимось на 6 найкращих годинників Certina для чоловіків.

Certina – це справжній бренд зі спортивних годинників і зосереджений на тих самих якостях, які люблять великі спортсмени, серед них витривалість, точність, продуктивність, сила та надійність.

Certina насправді є частиною групи Swatch. Вони виробляють великий асортимент як чоловічих, так і жіночих годинників, серед яких механічний і кварцовий.

Я сподіваюся, що вам сподобається переглядати деякі найпопулярніші годинники.

1. Certina C0015141605701 – Чоловічий DS Подіум – квадратний автоматичний хронограф з шкіряним ремінцем

Перший годинник, який ми презентуємо в цьому огляді найкращих годинників Certina для чоловіків, – це хронограф DS Podium Square. Це найкращий годинник Certina, який працює на високоякісному швейцарському ETA Valjoux 7750 автоматичному русі. І це досить товстий годинник. Ви можете побачити це з малюнка, діаметр кожуха приблизно 39мм і товщиною приблизно 16мм.

Однією з моїх улюблених рис цього годинника є можливість переглядати внутрішню роботу автоматичного руху через задню частину годинника. Він також має сапфірове скло та 100-метрову водостійкість.

2. Certina C0015141105700 – Чоловічий DS Podium Square – Автоматичний хронограф

Далі ми маємо невелику відмінність від першої моделі, на цей раз вибираючи ремінець з нержавіючої сталі, а не натуральну шкіру. Цей годинник Certina працює на тому самому високошвидкісному швейцарському автоматичному русі ETA Valjoux 7750, оснащений сапфіровим склом. Ця модель також має рейтинг опору води 100 м.

3. Certina C0016474408700 – Чоловічий DS Podium Precidrive – Титан Хронограф

У нас є Certina Precidrive. Це високоякісний швейцарський титановий хронограф, який дуже точний. Інноваційна технологія Precidrive забезпечує максимальну точність цього годинника Certina. Кварцові рухи Precidrive досягають справжньої точності хронометра з відхиленням швидкості +/- 10 секунд на рік, що робить його в 10 разів більш точним, ніж традиційні кварцові годинники.

Титан також є чудовим матеріалом, який використовується для корпусу та ремінця, оскільки він легкий і міцніший, ніж нержавіюча сталь. Годинник також має вражаючу стійкість до тиску води – 200 метрів і має сапфірове скло для чудового захисту від подряпин.

4. Certina C0064074404100 – Чоловічий автоматичний годинник DS-1 Titanium

Цей привабливий виглядом годинник Certina 1888 – і це Ds-1. Він оснащений титановим корпусом та ремінцем, що робить його легким і міцнішим, ніж нержавіюча сталь. Він розроблений з видатним синім циферблатом, який чудово виглядає на зап’ясті. Також є корисний датчик, розташований між маркерами годин від 4-ї до 5-ї.

Certina Ds-1 працює на автоматичному русі з швейцарським виробництвом, який можна переглянути за допомогою кегельбаху виставкового стилю, одного з моїх улюблених функцій на годиннику. Захист циферблата – це сапфірове скло для чудової стійкості до подряпин. До того ж, цей годинник Certina має водонепроникність 100 м.

5. Certina C0244471105102 – Чоловічий DS-2 Precidrive хронограф

Дивитись Certina c024.447.11.051.02

У номері 5 ми маємо ще один надзвичайно точний годинник Certina із технологією Precidrive, яка вказана на годиннику №3. Ця колекція годинників DS розроблена як надійні спортивні годинники. DS означає подвійну безпеку. Система розроблених функцій безпеки, таких як сапфіро-кристалічний матеріал, стійкий до подряпин, а також складна система ущільнень, що захищають стебло і вінець годинника, а також підкріплену спинку корпусу.

Цей швейцарський годинник Certina працює за швейцарським кварцовим хронографом і має рейтинг опору до води на 100 м.

6. Certina C0324101105100 – Чоловічий DS  Precidrive

Нарешті, але не менш важливо, у нас є ще одне годинник Precidrive DS Concept Certina. До цього часу ви трохи дізналися про те, як функції Precidrive і DS Concept працюють на годиннику. В цілому, це дуже точний і надійний годинник із високоякісним швейцарським виробництвом.

Годинник працює у швейцарському кварцовому русі та має дуже вражаючу водонепроникність на 300 м. Захист циферблата – це також сапфірове скло для чудової стійкості до подряпин.

By |2018-11-08T16:02:04+00:00Лютий 4th, 2018|Certina|0 Коментарів

Залишити коментар