Називайте це кроком “нестандартних” годинників Bambino. Після дебюту січня Bambino SS, ми раді представити ще один унікальний бамбунський силует: Bambino Open Heart. Відомі годинники Orient внесли в світ одну з найбагатших колекцій годинників, і це було лише питанням часу, коли Bambino отримав циферблат з відкритим серцем.

Bambino Open Heart також відкриває багато перших рішень для колекції Bambino. Окрім відкритого сердечного набору, це єдина модель, яка не відображає показ дати (як наслідок відкритого серця, звичайно). Проте – колекція чітко сприймається дизайнерськими підказками від своїх попередників. Тонкі, сучасні годинні маркери та руки запозичені з Bambino Version 4, у той час як підписана корона в основі виглядає так само, як і в версії 2.

Розміри залишилися з Bambino SS: шириною 40,5 мм і товщиною 12 мм. Він оснащений полірованим калібром F6T22, рухом, розробленим спеціально для відкритих сердечних годинників Оріент.

Bambino Open Heart залучає натхнення з минулих моделей, щоб створити елегантний сучасний годинник. Bambino Open Heart доступний у рожевому золоті, білому, жовтому золоті, чорному та синьому кольорах.