//Годинники Epos із натяком на старовину

Годинники Epos із натяком на старовину

Сучасні годинники Epos із натяком на старовину – це популярний бренд, який швидко розростається і привертає увагу практично кожного, кого цікавлять витончені арефакти. Отже, говорячи про ці годинники, ми очікуємо несподіваного, бажаємо функціональності в будь-якому варіанті, який ми можемо собі уявити. Годинники цього калібру не тільки приголомшливі, але вони часто досить дорогі. Це область крутих марок і крутого грошового фонду. Що  означає марка Епос для вас, кінцевого користувача? Ну, це означає, що ви маєте доступ до розкішних годинників, наприклад, модель “Epos 3424 183 20 1825“.


Як тільки Ваш погляд зупиниться на циферблаті, Ви як глядач, будете вражені. Те, що мене зачепило, – це контраст між полірованою панеллю і корпусом, а також текстурованим циферблатом. Корпус з середнім розміром 40 мм сидить на досить низькій висоті 10 мм, звичайно виготовлений з якісної нержавіючої сталі. Піднятий ободок і корпус нагадують про утилітарні лінії бойових танків з 1940-х років, і, зважаючи на це, вся конструкція корпусу виглядає доброю і жорсткою.
Надзвичайно текстурований циферблат – це справжній переможець для мене, і це ще більше підкреслює прикладний логотип Epos, який майстерно виконаний, з павильним підбором кольорів набір кольорів, чіткими цифрами та, звичайно, люмінесценцією. Секундні стрілки мають велику естетичну диференціацію.
Модель Epos 3424 183 24 15 25 працює за допомогою механізму з ручним заводом швейцарських технологій виробництва, із запасом енергії трохи менше 2-х днів. Він показує години, хвилини і секунди у центрі, і, хоча додавання закритого циферблату замість типу “скелетона” було б дуже приємним з функціональної точки зору, з точки зору візуального ефекту, відкритий механізм – просто шокує своїм виглядом! Годинник має функцію хакерської секунди, тобто ви можете налаштувати час точно на секунду, якщо вам це настільки важливо. Я особисто не знаю так багато про швейцарські технологічний продукти в годинниковій індустрії, і я не знаю багато про всі тонкощі виготовлення механізмів, але це досить приємно бачити мікро шестерні, наче живий організм на своєму зап’ясті.

Годинники, подібні до скелетонів або напівскелетонів, серйозно хвилюють мене. Ми живемо в світі, де занадто багато грошей витрачається на продукти, якість яких є сумнівною (і це легко висловлюється). Краще купити фантастичний годинник, і я особисто вважаю, що даний бренд має можливість бути одним з провідних у цій невеликій ніші ринку.

By |2018-11-08T16:04:00+00:00Лютий 4th, 2018|Годинники Epos|0 Коментарів

Залишити коментар