Компанія Orient, заснована в 1950 році, створює світові та унікальні годинники. Сьогодні бренд Orient перевірений покупцями більш ніж у 70 країнах і продовжує відшліфовувати своє ремесло, розвиваючи механічний рух. На сьогодні розроблено понад 40 унікальних механічних годинникових калібрів, а його заводи в Північній Японії виробляють понад 1,1 мільйона годинників на рік.

Orient пишається тим, що його годинники є “справжніми” – це механічні годинники, які не мають ніяких надмірностей, які є надійними. Репутація в інтернеті дає підстави вважати, що годинник Orient надійний поза коробкою, і використання шарикопідшипникової системи в автоматичних годинниках гарантує, що годинники почнуть працювати з невеликими зусиллями. Все це можна пояснити невмирущою прихильністю Сходу до механічних годинників. Неявна цінність володіння Східним годинником полягає в тому, що єдиним способом насолодитися його надзвичайною якістю є власність.

Механічні годинники пропонують ряд переваг:

Цікаві та художні особливості, в яких час відбивається через комбіновану роботу точних частин.

Ефективне захоплення енергії руху, спричиненої повсякденною активністю.

Функціональність протягом тривалого періоду шляхом заміни частини, з додатковою емоційною цінністю через послідовні покоління сімей, що передають цінні годинники.

Джерело: www.orientwatchusa.com