//Що таке сучасний годинник Orient під сорочку?

Що таке сучасний годинник Orient під сорочку?

Що справді робить годинник Orient “класичним” і “модним” годинником, щоб носити його з сорочкою? Істина полягає в тому, що сьогоднішній світ визначає, чи є годинник “класичним” або “сучасним”, сучасність є частково суб’єктивним сприйняттям. І хоча є такий вираз: ” на кожен колір та смак – я профі, а ти дурак” , тут все ж є деякі загальні правила великого пальця.

Корпус: коротше, чим менше, тим краще, як шириною, так і товщиною. Майте на увазі, що більшу частину часу ви будете носити годинник з кнопкою вниз під сорочкою, і що годинник повинен бути досить тонким, щоб вмоститись під сорочку зручно. Сьогодні можна сказати, що середній розмір чоловічого годинника становить близько 42 мм. Хоча будь-який розмір нижче, ніж цей, має працювати добре, майте на увазі, що ідеальний розмір “класичного” годинника насправді залежить від розміру кисті користувача.

Дизайн: Історично “плавні” годинники виглядали неймовірно простими, а іноді і майже стерильними (ви знаєте, як простий триколірний). Ця ідея дає прекрасну основу для розуміння: загалом, “класичні” годинники повинні бути гарними і заниженими. Колекція Bambino та Symphony є чудовим прикладом елегантних, але не надто прикрашених годинників, які не надто контрастні з рештою вашого одягу.

Ремінець: Само собою зрозуміло, що прості шкіряні або ремінці з нержавіючої сталі ідеально підходять для сорочки, особливо для формальних подій.

Особливості: багато хто скаже, що ліміт для функцій годинника (або ускладнень) повинен бути максимально на один або два етапи. Це не завжди так.

Рух: Є, безумовно, ті, які стверджують, що механічний рух для сорочки не потрібен. І ви знаєте що, вони абсолютно праві. Але, судячи з майстерності та вміння, необхідного для створення та виготовлення такого руху, природно, що класичні годинники повинні виділяти якийсь престиж та ауру, а також демонструвати мистецтво, яке було розроблено та вдосконалено протягом сотень років.

Вибрати годинник

Залишити коментар