//Великі наручні годинники

Великі наручні годинники

Ще більше, ніж велика паляниця? Святкова коробка з годинником розміром з квартал. У цьому сезоні ця упаковка більш імовірно буде розміром з кошик, всередині якого  творіння з сталевими шестернями замість серця.

Годинники стали некерованими з часів «Божевільних чоловіків», поступово стаючи більш каламутними, товстішими і досить широкими, щоб пропонувати порівняння з сонячним годинником. Зокрема, за останнє десятиліття висококласні годинникові майстри і навіть традиційно консервативні компанії проклали шлях з моделями, що пропонують достатню кількість того, що називається індустрією “присутність зап’ястя”.

Це був дивний розвиток, враховуючи, що решта культури була спрямована в протилежному напрямку, вважаючи за краще менші автомобілі, зменшені вуглецеві велосипеди і більш компактні тіла в перевагу роздутим монстрам.

Але все зовсім не так в годинниковому стилі, особливо в світі стероїдних спортивних годинників. І це підтверджує той факт, що годинники в магазинах в цьому сезоні, схоже, досягли епічних масштабів.

Годинники виросли.

«Хлопці захотіли прекрасного пристрою для обліку часу, який не тільки показує час, але і говорить про статус і особистий стиль». Для таких людей, як Стів Бактіді, який володіє авторемонтними майстернями в штаті Нью-Йорк, великий спортивний годинник дійсно схожий на спортивний автомобіль. «Він привертає увагу, і він робить заяву про мене», – сказав він.

Пан Бактіді розпочав свою колекцію з 35 годинників близько 15 років тому з 40-міліметровим підводником Rolex.

Хоча ці годинники здавалися великими в той час (більшість середніх спортивних годинників тоді були діаметром від 34 до 36 міліметрів), тепер схвалюють 44 міліметра. Хронометр Omega Seamaster Railmaster XXL (49,2 міліметра) або оригінал Glashutte, який виглядає як Біг Бен на ремінці з крокодила.

«Вони стають все більшими і більшими, – сказав пан Бактіді. «У чому межа? Немає меж.

Мода на гігантські годинники навряд чи є виключною перевагою чоловіків, сказала Кері Шумву, помічниця в магазині контейнерів в Манхеттені, знімаючи її манжету, щоб розкрити наручний годинник розміром з блюдце. «Це бойфренд, – сказала міс Шумву. «Мій хлопець дав це мені. Це самий модний годинник в сім’ї .

Коли Ліза Ейснер, письменниця і видавець в Лос-Анджелесі, все ще зустрічалася зі своїм майбутнім чоловіком, він одного разу здивував її, відвіз її в Tiffany & Company, щоб вибрати обручку. «Я сказала йому, що воліла би мати великого підводника« Ролекс », – сказала міс Ейснер. «Мені подобається бачити жінок з великими годинами. Мені подобаються великі розміри.

За словами Едуарда Фабера, директора галереї Аарона Фабера, магазину годинників в Нью-Йорку і автора «Американських наручних годинників: п’ять десятиліть стилю і дизайну», це був час жінок, що носять здоровенне обладнання, яке досягало передпліччя.

«Ніхто не хоче носити годинник менший, ніж у жінки, – сказав він.

Незграбні спортивно-туристичні годинники, провідний товар в галузі, є цікавим прикладом для багатьох інших видів годинників. В епоху, коли смартфони в значній мірі усувають потребу в годинах, наручний годинник – монстр, служить іншій меті – статусу.

«Це як і раніше остаточний вибір на мене», – сказав Джеймс Уоллман, редактор журналу LS: N Global, публікації лондонської фірми, що спостерігає за трендом в Future Laboratory.
На загальну думку, зміна почалася з розвитку італійського дайвінгу та спортивних годинників, представлених на американському ринку майже десять років тому. «Це почалося зі знаменитостей, модниць і голівудського натовпу, – сказав містер Фабер з галереї Аарона Фабера.

Розмір струсонув консервативну індустрію, яка поступово впала в депресію. «Люди хотіли відчувати, що якщо вони витрачають більше грошей, вони отримують більше», – сказав Майкл Сандлер (Michael Sandler), віце-президент магазину роздрібної торгівлі Tourneau.

Там, де годинники від 36 до 38 міліметрів могли вважатися широкоекранними, нові моделі розширювалися у всіх габаритах – діаметр корпусу, глибина і товщина шкла, вага браслета – до тих пір, поки не зрівнялися з такими предметами, як кухонні таймери, наручники або хокейні шайби.
«Тобі доведеться повернутися назад в минуле, щоб знайти годинники, такі ж великі, які я бачив на руках таких людей, як Том Круз і Джорджіо Армані».

«Повернемося назад», пан Фабер зазначає «Друга світова війна»- саме тоді були створені великі циферблати для перегляду, щоб дозволити льотчикам читати їх під час польоту і бойових завдань. Проте, навіть годинники, які носили льотчики Люфтваффе, були майже скромні в порівнянні з U-Boat, який має ті ж габаритні розміри, що й середній смартфон.

Для середньої людини, за словами пана Стаффорда, годинник діаметром більше 38 міліметрів, ймовірно, перевищує гармонійне співвідношення  того, як він має «виглядати на зап’ясті».

В останні роки навіть Rolex, носій консервативного смаку в галузі, поступово збільшував розміри своїх виробів.

Ми збільшили моделі до 40 і 41 міліметрів, – сказала Карла Вузол, представник Rolex Watch USA, додавши, що, хоча стандартний розмір для класиків, таких як Oyster Perpetual або Air King, стійкий на 36 міліметрів, такий годинник, як Yacht- Master II і Deepsea виходять з більш ніж 44-міліметровим діаметром. «Але це професійні годинники, які служать певній меті», – сказала вона.

Іншими словами, Deepsea функціонує під водою на глибині 12 800 футів, що корисно, якщо власник планує зануритися в траншею Маріанських островів.

«Це для хлопця з батискафом у дворі», – сказав Террі Беттерідж, виконавчий директор ювелірів Betteridge в Грінвічі, штат Коннектикут.

Як і у випадку з пов’язками, годинник далекий від імунітету до примх моди, і натяки на контр-тренд з’явилися в березні минулого року на каплиці Baselworld, де годинникові майстри презентували безліч тонких годинників.

На даний момент, однак, великі годинники стійкі як прийнятний символ статусу. «Ви більше не можете робити це з автомобілем», – сказав Уоттс Уокер, виконавчий директор FirstMatter, маркетингового консалтингу.

«Ви не можете купувати абсолютно все велике», – додав він. «Але у вас можуть бути мега годинники».

Залишити коментар